#

RadyoNet Hakkında

RadyoNet, Eskişehir ili üzerinden bölgesel yayınlar yapmaktadır. Radyo 97,8 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır. Ulusal alanda yayınları bulunmayan kanal sadece bölgesel olarak radyo dinleme imkanı sunmaktadır.

1 Nisan 2000 tarihinden bu yana RadyoNet; Türk Pop Müziğikategorisinde müzik yayınları yapan kanal, bölgede severek dinlenen bir radyo kanalı olarak dinlenmektedir.

Çevre illerden 80 km’ ye kadar dinlenebilen RadyoNet, geniş müzik arşivi sayesinde pek çok kişinin aynı anda dinleyebileceği bir radyo kanalıdır. Kanalımız, geniş dinleyici kitlesi sayesinde Eskişehirlilere her zaman kesintisiz yayınlar sunar.

Sosyal bilinci yüksek, ahlaki kuralları yayıncılık felsefesi olarak belirlemiş radyo kanalımız, Türk Pop Müziği’ne dair pek çok şarkıyı dinleyenlerine yüksek teknolojik yayınlar ile ulaştırıyor.

RadyoNet, 24 saat kesintisiz yayın olanağı sayesinde dinleyicileri ile her zaman iletişim halinde. Dinleyicisinin istek, görüş ve şikayetlerine son derece önem veren radyo kanalı, bu ikili etkileşim sayesinde her geçen gün daha da gelişme kaydetmektedir.

Ahlaki kural ve değerleri bir yayıncılık prensibi olarak benimseyen kanal; seviyeli, dürüst, bilgilendirici, eğlenceli programcılığı önemsiyor; bu çerçevede sektöründe var olma gayreti güdüyor.

İnternet arenasında da son derece etkili olan radyo kanalımız, bu yönüyle bölgesel yayın yapan bir radyo kanalı olmanın dışına çıkmayı başarıyor.

Online yayıncılıklar sayesinde internet mecrasından da dinlenebilen radyo kanalı, sesini Dünya’nın her yerine duyurmayı başarıyor.

RadyoNet’in birbirinden eşsiz müzik eserlerini kesintisiz dinlemek, radyoya ilişkin görüş bildirmek için bu kanalı sitemiz üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RadyoNet Frekans Bilgileri

97.8 Eskişehir üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz. www.radyonet.com.tr web sayfası üzerinden dünyanın her yerinden yayınlarımıza ulaşabilir, anında istek ve mesaj bırakabilirsiniz. 

RadyoNet İletişim Bilgileri

Adres: İsmet İnönü Caddesi Ungan Apt. No:39/15 Kat:6 Eskişehir

Telefon: 0222 230 67 67

Fax: 0222 220 30 00

Eposta: info@radyonet.com.tr